Bony prezentowe - na każdą okazję! (archiwum)

Bony prezentowe - na każdą okazję!

Chcesz sprawić prawdziwą przyjemność miłośnikowi żeglowania? Podaruj mu możliwość skorzystania z bogatej oferty jednej z najlepszych szkół żeglarskich i motorowodnych w Polsce. 

Zamów już dziś nasze bony prezentowe na szkolenia organizowane przez charter.edu.pl. Prowadzimy szkolenia dla każdego: zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych żeglarzy i motorowodniaków. Nowoczesne metody szkolenia, rozbudowane zaplecze sprzętowe, znakomici instruktorzy i fantastyczna atmosfera. Zaproś swojego żeglarza bądź żeglarkę na pokład naszych jednostek!

Dostępne bony prezentowe:

UWAGA! Szkolenia zarezerwowane i w całości opłacone do 31.12.2023 będą realizowane w cenach obowiązujących w roku 2024.
Na stronie każdego szkolenia można znaleźć informację, jak przedstawia się cena w opcji 2023 i 2024. 

Regulamin korzystania z bonu:

  1. Bony charter.edu.pl sp.j. służą tylko i wyłącznie do opłacania należności za kursy i szkolenia prowadzone przez charter.edu.pl. sp.j.
  2. Zakup bonu odbywa się poprzez zgłoszenie e-mailowe oraz wpłatę odpowiedniej kwoty na konto wskazane przez charter.edu.pl sp.j., dopuszcza się także osobiste nabycie bonów w biurze charter.edu.pl sp.j. oraz wpłatę gotówkową w biurze.
  3. Bony nie podlegają wymianie na gotówkę.
  4. Z płatności bonami nie wydaje się reszty w gotówce.
  5. Każdy bon będzie przez Organizatora sprawdzany pod względem autentyczności i w przypadku zasadnych wątpliwości może być nieuznany przez Organizatora. W celu ułatwienia identyfikacji zaleca się podanie nazwiska obdarowanego w tytule przelewu za bon.
  6. Bony ważne są do dnia 31 grudnia 2024 roku, przy czym liczy się data realizacji bonu (złożenie zamówienia na szkolenie i opłacenie go bonem), a nie data szkolenia.

 

Formularz kontaktowy

Podaj imię i nazwisko.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj telefon kontaktowy.