Grecja - Cyklady

Grecja - Cyklady
Cena: 4000 zł.

Rejon: Grecja (Cyklady)

Port wyjścia: Ateny

Termin rejsu: 14 - 21.09.2024

Ilość dni na jachcie: 7

Transport: samolot (pomagamy w znalezieniu biletów).

Trasa: Ateny – Aegina – Milos – Serifos – Kea – Ateny [180 Mm]

Kaucja: ubezpieczenie kaucji

Cena: 4000 zł.

Podana cena obejmuje: koję na jachcie, wyżywienie, udział w kasie jachtowej (opłaty portowe, paliwo, zaprowiantowanie, opłaty celne itp.), pościel, ubezpieczenie NNW/ KL, sprzątanie po rejsie, okolicznościową koszulkę, usługi skippera.
Zniżki dla stałych klientów

Koszty dodatkowe: bilet lotniczy, pomagamy w ich zakupie.

Jesienny rejs między wyspami greckimi. Przyjemność żeglugi połączona z obcowaniem z historią antyczną. Nie zabraknie też możliwości plażowania dla spragnionych relaksu - w rozgrzanym przez całe lato morzu.

Rozpoczynając rejs w Atenach planujemy odwiedzić znajdującą się w Zatoce Sarońskiej wyspę Aegina, następnie kilka wysp z archipelagu Cyklad. Ta część Grecji jest nie bez powodu wybierana rokrocznie przez wielu żeglarzy z całego świata – tam jest po prostu pięknie.

Każdy członek załogi otrzymuje "opinię z rejsu" honorowaną przez PZŻ oraz wpis do książeczki żeglarskiej.

Wspomnienia i zdjęcia z poprzednich greckich wypraw znajdziecie w naszej galerii.

Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski na Cykladach - Charter.pl foto: Marcin Krukierek Rejs morski w Grecji - Charter.pl Rejs morski w Grecji - Charter.pl Rejs morski w Grecji - Charter.pl

Formularz kontaktowy

Podaj imię i nazwisko.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj telefon kontaktowy.