Promocje w marinach ACI - Chorwacja

Promocje w marinach ACI - Chorwacja

Jak co roku ACI MARINAS, największa sieć marin w Chorwacji, przedstawiła zaplanowane promocje na sezon 2022. Czarterując jacht od armatora, który ma opłacony całoroczny postój swoich jachtów w marinie ACI, przysługuje nam 20% zniżka na postój. Po 15 października zniżka wynosić będzie 30%. Marin ACI w Chorwacji jest już 22, więc jest w czym wybierać i w każdej części Chorwacji znajdziemy jakieś piękne miejsce.
 

Armatorów, którzy mają swoje jachty w marinach ACI w Chorwacji również  jest dość sporo, np. Nova Eurospectra, Ultra Sailing, Dalmatia Charter, Pitter Yachtcharter, Waypoint cumują swoje jachty w marinie ACI Trogir. Orvas, Astarea, Abavela cumują swoje jachty w marinie ACI Split. W Dubrowniku mamy Adriatic Yacht Charter, Euromarine, Navigare Yachting, Ultra Sailing, Dream Yacht Charter czy wcześniej wspomnianą Astarea. Oczywiście za każdym razem należy upewnić się u armatora, czy promocja na postój w marinie ACI obejmuje dany jacht.
 

Druga, tegoroczna promocja to bezpłatny wstęp do Parku Narodowego Kornati dla wszystkich cumujących w marinie ACI Piskera. Dodatkowo bilet ten będzie ważny do godziny 19.00 następnego dnia (przy zwykłym zakupie ważny jest do do godziny 12:00).