Kultowa pozcyja, najnowsze wydanie 2022/2023

Kultowa pozcyja, najnowsze wydanie 2022/2023
Sezon żeglarski się zbliża wielkimi krokami. Czas pomyśleć o przygotowaniu się do rejsu. Tym co zaplanowali w tym roku żeglowanie w Chorwacji, Słowenii czy Czarnogórze proponujemy przewodnik "888 portów i zatok. Przewodnik Żeglarski po Adriatyku 2022/2023" - TUTAJ
Właśnie pojawiło się w naszej księgarni nowe wydanie (2022/2023) kultowego już przewodnika/locji.
Przewodnik w bardzo praktyczny, atlasowy sposób prezentuje wybrzeże Słowenii, Chorwacji i Czarnogóry. Na mapy całego wybrzeża naniesione są powiększone plany portów, marin i zatok. Spójny i czytelny sposób prezentacji informacji umożliwia szybkie porównanie kilkunastu lokalizacji i wybór optymalnego miejsca do cumowania lub kotwiczenia. Siłą przewodnika jest prezentowanie informacji i planów opisujących nawet najmniejsze zatoki i mariny wybrzeża. Do tego wydanie jest kolorowe, co bardzo ułatwia sprawdzanie świateł czy torów podejściowych. To wszystko czyni, że publikacja ta staje się bardzo wygodną pomocą nawigacyjną.
Ponieważ wybrzeże Adriatyku rozwija się ostatnich latach bardzo szybko, stąd wydanie jest tylko na dwa lata. Autor książki - Karl Heinz Bestaendig rokrocznie przemierza wybrzeże wschodniego Adriatyku w poszukiwaniu zmian i nowości istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i wygody żeglarzy, czyniąc książkę najbardziej aktualną pozycją w Polsce i Europie. Każde nowe wydanie przewodnika zawiera wiele nowych opisów portów, marin i zatok, kilkaset aktualizacji.